Xtrasize – cena, dawkowanie i efekty

Xtrasize – cena, dawkowanie i efekty
4.8 (95.79%) 19
Xtrasize
Xtrasize

Xtrasize jest preparatem pozwalający powiększyć penisa naturalnymi metodami. Przyjmowanie preparatu prowadzi do wydłużania ciał jamistych, z których zbudowany jest penis. Przyjmowanie xtrasize pozwala na powiększenie penisa nawet o 7,5 centymetra. Dzięki preparatowi nie tylko powiększysz swojego penisa. Działanie tabletek prowadzi też do wydłużenia erekcji i pozwala nie dłuższe uprawianie seksu. Skład preparatu jest całkowicie naturalny i nie ma skutków ubocznych.

Xtrasize cena

Cena preparatu uzależniona jest od ilości opakowań które chcemy kupić. Im większa ich ilość tym preparat jest tańszy. Nie polecam kupowania Xtrasize na aukcjach internetowych ponieważ bardzo często środki tam sprzedawane mają niższą cenę ale kosztem krótszego terminu ważność lub po prostu nie są to oryginalne produkty tylko podróbki. Dodatkowo warto pamiętać o wspomnianej promocji na ilość opakowań ponieważ kupują większą ilość zapłacimy mniej i dostaniemy bonusowe opakowanie.

Xtrasize forum

Na forach internetowych możemy znaleźć wiele opinii. Osoby stosujące te tabletki w większości przypadków opisują swoje własne doświadczenia. W wielu przypadkach preparat pomógł wydłużyć penisa o 5-6 centymetrów co niewątpliwie przekłada się na jakość życia seksualnego.

Xtrasize dawkowanie

Dawkowanie xtrasize ogranicza się do przyjmowanie jednej tabletki dziennie i popijanie jej dużą ilością wody. Jedno opakowanie wystarcza na dwumiesięczną kurację. Preparat jest pochodzenia naturalnego więc nie ma problemów podczas przyjmowania go z innymi lekami.

Xtrasize efekty

Efekty działania tabletek są widocznie już po pierwszym tygodniu przyjmowania. optymalny czas po który osiąga się maksymalną długość penisa to około 3-4 miesiące stosowania. Aby utrzymać efekt należy później również przyjmować preparat aby efekty były długotrwałe.

Więcej informacji o innych preparatach znajdziesz w kategorii Suplementy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *